SPOTKANIA Z JEZUSEM PRZY STOLE

22-24 października 2021
Prowadzący: ks. Joachim Stencel SDS
spotkanie-z-jezusem-przy-stole.png

Jezus kocha każdy dom i spotkania przy stole: te codzienne w zaciszu Nazaretu oraz te, które miały miejsce podczas Jego ziemskiej wędrówki do Domu Ojca. Był otwarty na każde zaproszenie. Spotykamy Go u celnika Lewiego, na weselu w Kanie Galilejskiej, podczas rozmnożenia chleba dla kilku tysięcy osób, w domu faryzeusza Szymona, u Marty, Marii i Łazarza w Betanii, podczas Ostatniej Wieczerzy z uczniami w Wieczerniku i w wielu innych miejscach. On też czeka na każdego z ucztą w Domu Ojca. Uczestnicy sesji są zaproszeni, aby przy stole Słowa przeżyć swoje osobiste spotkanie z Jezusem i przemodlić wartość i głębię spotkań z drugim człowiekiem przy stole eucharystycznym, rodzinnym i wspólnotowym.

Sesję poprowadzi 
ks. Joachim Stencel SDS
 
- salwatorianin, kierownik duchowy i rekolekcjonista, absolwent Szkoły Formatorów (podyplomowe studium z zakresu antropologii chrześcijańskiej i psychologii religii) przy Ignacjanum w Krakowie.
 
Święcenia kapłańskie przyjął 9 maja 1991 r. Po pięciu latach posługi w charakterze wikariusza parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Węgorzewie podjął obowiązki ojca duchownego w Wyższym Seminarium Duchownym Salwatorianów w Bagnie, które pełnił przez kolejne sześć lat. Od 1 lipca 2002 r. jest duszpasterzem Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

Zapisy:
Willa Leśna Polana
Krynica-Zdrój, ul. Świdzińskiego 37
e-mail: rececja@lesna-polana.eu
tel.:  883 044 142
foto---joachim_stencel_sds2.jpg
© 2015 Leśna-Polana. All Rights Reserved. Designed By Gemini-Group.eu

Wybierz język